Ankara casper yetkili servis

Ankara casper yetkili servisi teknisyenleriizin karşı karşıya kaldığı adaptör sorunları herşeyden önce adaptör bağlantı noktasındaki aşınmalardır. Buna benzer sorunlar şarj girişinin sürekli takılıp çıkarılmasından ötürü olduğu gibi adaptörü bağlıyken sonucunda oluşmaktadır. Bu tür sorunlarda adaptör onarımı bozuk girişin fabrika ürtimi girişle değiştirilmesi ile düzeltilir.

Ankara casper yetkili servisi bilgisayar adaptörlerinde karşılaşılan öbür sorun ise adaptörün çok elektrikten dolayı yanmasıdır. Bu tür sorunlar genelde garanti kapsamındadır ve adaptör değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak önerilerimiz, adaptörünüzü kuru ve diğer elektrik hatlarından farklı bir ortamda kullanmanızdır. Farklı elektrik fişleri manyetik bir kapsam oluşturduğundan ötürü adaptöre zarar verebilir. Topraklama yapan bir priz tercih etmelisiniz. Adaptör ucu notebookunuza takılıyken çok fazla yerinden oynatmamaya dikkat etmeli ve fazla sok çıkar yapmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kırılmış olan adaptör kablosunu sıradan bir bant ile yapıştırdıktan sonra kullanmayın Buna benzer durumlarda kablolar lehimlenerek ve üzerinde plastik eritilerek onarım yapılmalıdır Son olarak cihazınızı pili sökerek doğrudan şarj aleti ile çalıştırmayın. Bu bilgisayarınızın başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper C15 Adaptör

Öbür kullanıcı problemi ise hor kullanımdan oluşur. Tuş çıkması ve tuş kaybolması bu hatanın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde ise tuşu kibarca yerine oturtabilirsiniz. Yerinde yok ise Ankara casper yetkili servisini aramanız yeterli olacaktır.